Lloret de Mar Taxi

Rezervujte si soukromý transfer teď z Lloret de Mar do ostatnách lokalit na Costa Brava jako například Barcelona, Girona, Reus a ostatní.

Pro přesnou cenu vyplňte formulář.
Načítání...
Taxileader rezervační systém
Znovu prosím zkontrolujte pole
z
z
Načítání...

Vyberte zemi, kde chcete být vyzvednuti

Vyzvednout na

Na

do
do
Načítání...

Vyberte město, kde chcete vyzvednout

Vezmeme Vás k

Na

Znovu prosím zkontrolujte pole

Cesta:

Vyplňte pole a vyberte auto

Vyzvedneme Vás

Čas příjezdu na letiště doporučujeme vybrat 2 hodiny předem

Osoba sedí ve vozidle a skládací invalidní vozík jde do kufru.

Zpět :

Vyplňte pole a vyberte auto

Vyzvedneme Vás

Čas příjezdu na letiště doporučujeme vybrat 2 hodiny předem

Osoba sedí ve vozidle a skládací invalidní vozík jde do kufru.
Alespoň 2 převozy jsou nutné
Prosím vyberte možnost
Znovu prosím zkontrolujte pole

Osobní informace


Prosím zvolte si typ výletu

ONLINE REZERVACE PŘIJÍMÁME 24 HODIN DENNĚ

Vypočtěte si cenu ihned a rezervujte se vyplněním rezervačního formuláře
Zákaznická podpora od 9 do 5, od pondělí do pátku GMT: 0044 (0) 20 3239 1595.

MEET AND GREET ZDARMA

Váš řidič bude držet cedulku s Vaším jménem. Budete uvítáni v příletové hale na letišti.

OKRUŽNÍ VÝLET SLEVA

V závislosti na lokalitě můžeme nabídnout slevu na zpáteční převoz. Vyplňte formulář a využijte slevu!

ŽÁDNÁ FRONTA NA LETIŠTI

Pokud Vás vyzvedneme na letišti, nebudete muset stát ve zbytečných frontách.

Lloret de Mar Taxi

Transfery z Lloret de mar do Barcelony, Girony, Reus a dalších destinací

Lloret de Mar TaxiKatalánsko a celá Costa Brava nás nikdy nepřestane překvapovat. Jsou zde krásné a nekončící pláže v každé části regionu, který se rozléhá na středomořském pobřeží. Malá vesnice asi 80 kilometrů severovýchodně od katalánského hlavního města se stala významnou turistickou destinací pro mladé i staré.To je Lloret de Mar, malá okouzlující vesnička s 40 tisíci obyvateli.

Její výhodná poloha z turistického i komunikačního hlediska z ní dělá letní atrakci pro každého, kdo je v Katalánsku. Město se nachází asi 40 km jižně od letiště Girona, 90 km východně od letiště El Prat a asi 100 km od letiště Reus, tato vesnice je snadno dosažitelná z kterékoliv části Španělska i Evropy.

Dopravní situace se může rapidně změnit na trase Girona-Barcelona.

Za posledních 20 let bylo Lloret de Mar silně ovlivněno Barcelonou a celým Katalánskem. Díky tomu se stalo skvělým místem pro mladé lidi, kteří si chtějí užít den i noc naplno. V roce 1990 dosahovala populace 3 tisíc obyvatel, ale dnes již číslo přesáhlo 39 tisíc.

Transfery do jakékoliv destinace: rezervujte teď a ušetřete

Transfery z Lloret de mar do Barcelony, Girony, Reus a dalších destinacíJak již bylo zmíněno, Lloret de Mar je obklopeno spousty důležitými letišti.

Taxileader.net nabízí mnoho různých typů dopravy z a do Lloret de Mar v závislosti na tom na které letiště se potřebujete dopravit. Prvním z nich je Lloret de Mar-Reus servis. Letiště v Reus je asi 100 kilometrů západně od vesnice a je možné se na Reus dopravit autem s řidičem, který Vás vezme podél Costa Bravy a umožní Vám vidět mnoho krásných pobřeží a vodních nádrží.

Druhý způsob je pro kohokoliv, kdo se rozhodne přistát v Barceloně, na letišti El Prat, asi 75 kilometrů východně od Lloret de Mar. Nejlepší volbou je taxi z letiště El Prat do Lloret de Mar, hlavně pro ty, kteří chtějí navštívit Barcelonu předtím, než si lehnou na prosluněnou pláž v Lloret de Mar.

Poslední, třetí způsob je taxi z Girony do Lloret de Mar. Taxi je nejvýhodnější možnost, protože Girona je pouhých 35 kilometrů severně od Lloret a jedná se o velmi jednoduchý a rychlý způsob cestování pro ty, kteří se chtějí potápět u břehů Costa Bravy, severně od Barcelony.

Samozřejmě je rezervace velice snadná. Taxileader.net umožňuje rezervovat skrze jednoduchý online formulář, v němž si můžete vybrat typ vozidla, velikost vozu a spoustu dalšího, což Vám dává prostor k zajištění perfektního a profesionálního převozu.

Je také možnost výběru taxi s oficiálními barvami města a regionu, což je žlutá a černá v Barceloně, bílá v Lloret de Mar a červená a žlutá v Katalánsku. Nebo si můžete rezervovat klasické taxi, jenž je levnější. Vše může být hotové zaplacením malé zálohy nebo kompletní částky předem. Pokud se rozhodnete platit pouze zálohu, doplatek musíte zaplatit hotově našemu řidiči na místě. Lloret de Mar Vás očekává!

Vzdálenost mezi letištěm El Prat a Lloret de Mar.

Copyright © 2013-2024 Taxileader.net™ je součástí Tourleader.net. Všechna práva vyhrazena.