Taksówka Tegel

Prywatna Taksówka na Lotnisko Tegel, aktywna 365 dni w roku. Kierowca odbierze Państwa z lotniska, identyfikując się przy użyciu tabliczki z Waszym imieniem i nazwiskiem. Zablokuj cenę: Zarezerwuj natychmiast.

Uzyskaj wycenę: jest BEZPŁATNA
Na osobę
per 2 people
Na osobę
per 4 people
Na osobę
per 6 people
Więcej
Loading...
Taxileader booking system
Make sure you have filled in all the fields
Od
Od
Loading...

Wybierz kraj, w którym chcesz odebrać

Pick up at

At

Do
Do
Loading...

Select a city where to take you

We will take you to

At

Make sure you have filled in all the fields

Wycieczka do:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

The person using the wheelchair must sit in the taxi. The foldable wheelchair will be put in the trunk.

Return:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

The person using the wheelchair must sit in the taxi. The foldable wheelchair will be put in the trunk.
Make sure you have filled in all the fields

Dane pasażera

Rezerwacje online akceptowane 24/24h

Biuro obsługa klienta codziennie od 9-18 (Warszawa): Tel. (0039) 345 52 85 023

ODBIERZEMY CIĘ NA LOTNISKO

RABAT DLA TRANSPORTU OBIE STRONY

W różnych miastach oferujemy zniżkę na transfer powrotny. Wypełnij formularz i skorzystaj ze zniżki!

BEZPŁATNE POTWIERDZENIE PRZEZ SMS

Wszystkie nasze środki transportu są obsługiwane przez autoryzowanych kierowców, których imię i nazwisko jest nam znane

Taksówka Tegel

Transfery Taksówką Minivanem i Busem z i do Berlina Tegel

Taksówka TegelUsługi transportu taksówką na Lotnisko Berlin Tegel realizowane są zawsze samochodami Mercedes w kolorze jasnobeżowym. Na tym oraz na wszystkich innych lotniskach oferujemy również usługę zwaną "meet and greet", polegającą na tym, że kierowca oczekuje na swojego pasażera przy sali przylotów, trzymając w tabliczkę z wypisanym na niej imieniem i nazwiskiem Klienta. Usługa ta pozwala też osobom, które zamówiły naszą taksówkę z niewielkim wyprzedzeniem, a zatem bez możliwości zapewnienia kierowcy władającego w ich języku, na zminimalizowanie stresu związanego z nagłym znalezieniem się w obcym mieście, ponieważ osoby te zostaną odebrane natychmiast po przylocie przez kierowcę znającego dokładnie wszelkie szczegóły transferu, tak więc, nie będzie potrzebny wysiłek związany z koniecznością komunikowania się po niemiecku lub angielsku.

Zamówienie taksówki z lotniska Berlin Tegel do hotelu lub na konkretny plac, czy ulicę w Berlinie jest łatwe i szybkie. Wystarczy wypełnić wszystkie wymagane pola w formularzu, w którym zostaną Państwo poproszeni o podanie z wyprzedzeniem wszystkich danych umożliwiających zrealizowanie profesjonalnej i bezproblemowej usługi. Zawsze warto zamówić z wyprzedzeniem zarówno transfer do miejsca docelowego, jak i z powrotem, tak aby podczas pobytu w Berlinie nie musieć myśleć o konieczności skontaktowania się z obsługą klienta.

Zarezerwuj natychmiast Transfer, wypełniając formularz na tej stronie.

Transfer TegelW ciągu zaledwie kilku minut mogą Państwo z wyprzedzeniem zamówić transfer, co pozwoli się Wam skupić się na innych sprawach i możecie być pewni, że nie będziecie musieli płacić więcej, niż ustalono. W dniu i o godzinie wybranych podczas dokonywania rezerwacji wykwalifikowany i licencjonowany kierowca będzie na Państwa czekał przy samym wyjściu z bramki, trzymając tabliczkę z Waszym imieniem i nazwiskiem, a następnie zawiezie Państwa najnowocześniejszą taksówką pod wskazany adres.

Lotnisko Berlin Tegel znajduje się na północny zachód od Berlina i chociaż od miasta oddalone jest o 14 km, czyli o 27 minut drogi samochodem, a przy tym posiada dobre połączenia z komunikacją miejską, to mimo wszystko dotarcie do konkretnego miejsca w Berlinie może nastręczać pewnych trudności osobie nieznającej dobrze miasta, nie mówiąc już o tym, że jakakolwiek usługa przewozowa, z której mogliby Państwo skorzystać bezpośrednio na lotnisku może sprawić Państwu nieprzyjemną niespodziankę, jeżeli chodzi o koszty. Zamówienie już teraz naszej usługi gwarantuje, że nie spotka Państwa żadne tego typu zaskoczenie po przylocie. Do zapłaty jest zawsze kwota, która wynika z podliczenia poszczególnych pól formularza i możecie być pewni, że nigdy nie będziecie musieli płacić więcej.

Autor
Copyright © 2013-2021. Taxileader.net jest częścią Tourleader.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.