Taksówka Tegel

Prywatna Taksówka na Lotnisko Tegel, aktywna 365 dni w roku. Kierowca odbierze Państwa z lotniska, identyfikując się przy użyciu tabliczki z Waszym imieniem i nazwiskiem. Zablokuj cenę: Zarezerwuj natychmiast.

Uzyskaj wycenę: jest BEZPŁATNA
Per person
per 2 people
Per person
per 4 people
Per person
per 6 people
Więcej
Loading...
Taxileader booking system
Od
Od
Loading...

Wybierz kraj, w którym chcesz odebrać

Pick up at

At

Do
Do
Loading...

Select a city where to take you

We will take you to

At

Trip to:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

Attention:It is necessary that the person using a wheelchair can sit in the taxi.The foldable wheelchair will be put in the luggage compartment.

Return:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

Attention:It is necessary that the person using a wheelchair can sit in the taxi.The foldable wheelchair will be put in the luggage compartment.

Passenger information

Rezerwacje online akceptowane 24/24h

Biuro Obsługi Klienta Pon-Pt 9-18 Tel. 00 39 0933 19 37 530

RABAT DLA TRANSPORTU OBIE STRONY

W różnych miastach oferujemy zniżkę na transfer powrotny. Wypełnij formularz i skorzystaj ze zniżki!

BEZPŁATNE POTWIERDZENIE PRZEZ SMS

Wszystkie nasze środki transportu są obsługiwane przez autoryzowanych kierowców, których imię i nazwisko jest nam znane

ZAREZERWUJ TERAZ I ZAPISZ

Professional services at affordable prices

DIFFERENT TYPES OF VEHICLES ARE AVAILABLE

Taxi, Minibus and Buses always available 24 hours per day 365 days

NIE PŁACZ WSZYSTKO W ADVANCE

Zaletą jest konieczność dokonania niewielkiej przedpłaty, natomiast reszta zostanie przekazana kierowcy

Taksówka Tegel

Transfery Taksówką Minivanem i Busem z i do Berlina Tegel

Taksówka TegelUsługi transportu taksówką na Lotnisko Berlin Tegel realizowane są zawsze samochodami Mercedes w kolorze jasnobeżowym. Na tym oraz na wszystkich innych lotniskach oferujemy również usługę zwaną "meet and greet", polegającą na tym, że kierowca oczekuje na swojego pasażera przy sali przylotów, trzymając w tabliczkę z wypisanym na niej imieniem i nazwiskiem Klienta. Usługa ta pozwala też osobom, które zamówiły naszą taksówkę z niewielkim wyprzedzeniem, a zatem bez możliwości zapewnienia kierowcy władającego w ich języku, na zminimalizowanie stresu związanego z nagłym znalezieniem się w obcym mieście, ponieważ osoby te zostaną odebrane natychmiast po przylocie przez kierowcę znającego dokładnie wszelkie szczegóły transferu, tak więc, nie będzie potrzebny wysiłek związany z koniecznością komunikowania się po niemiecku lub angielsku.

Zamówienie taksówki z lotniska Berlin Tegel do hotelu lub na konkretny plac, czy ulicę w Berlinie jest łatwe i szybkie. Wystarczy wypełnić wszystkie wymagane pola w formularzu, w którym zostaną Państwo poproszeni o podanie z wyprzedzeniem wszystkich danych umożliwiających zrealizowanie profesjonalnej i bezproblemowej usługi. Zawsze warto zamówić z wyprzedzeniem zarówno transfer do miejsca docelowego, jak i z powrotem, tak aby podczas pobytu w Berlinie nie musieć myśleć o konieczności skontaktowania się z obsługą klienta.

Zarezerwuj natychmiast Transfer, wypełniając formularz na tej stronie.

Transfer TegelW ciągu zaledwie kilku minut mogą Państwo z wyprzedzeniem zamówić transfer, co pozwoli się Wam skupić się na innych sprawach i możecie być pewni, że nie będziecie musieli płacić więcej, niż ustalono. W dniu i o godzinie wybranych podczas dokonywania rezerwacji wykwalifikowany i licencjonowany kierowca będzie na Państwa czekał przy samym wyjściu z bramki, trzymając tabliczkę z Waszym imieniem i nazwiskiem, a następnie zawiezie Państwa najnowocześniejszą taksówką pod wskazany adres.

Lotnisko Berlin Tegel znajduje się na północny zachód od Berlina i chociaż od miasta oddalone jest o 14 km, czyli o 27 minut drogi samochodem, a przy tym posiada dobre połączenia z komunikacją miejską, to mimo wszystko dotarcie do konkretnego miejsca w Berlinie może nastręczać pewnych trudności osobie nieznającej dobrze miasta, nie mówiąc już o tym, że jakakolwiek usługa przewozowa, z której mogliby Państwo skorzystać bezpośrednio na lotnisku może sprawić Państwu nieprzyjemną niespodziankę, jeżeli chodzi o koszty. Zamówienie już teraz naszej usługi gwarantuje, że nie spotka Państwa żadne tego typu zaskoczenie po przylocie. Do zapłaty jest zawsze kwota, która wynika z podliczenia poszczególnych pól formularza i możecie być pewni, że nigdy nie będziecie musieli płacić więcej.

Autor
Copyright © 2013-2019 Taxileader.net™. All rights reserved.