Taksówka Berlin - Zablokuj cenę

Usługa Taksówka na Lotnisko w Berlinie polega na udostępnieniu Kierowcy, który będzie oczekiwał przy wyjściu z sali przylotów. Zablokuj cenę: Zarezerwuj Teraz.

Uzyskaj wycenę: jest BEZPŁATNA
Na osobę
per 2 people
Na osobę
per 4 people
Na osobę
per 6 people
Więcej
Loading...
Taxileader booking system
Make sure you have filled in all the fields
Od
Od
Loading...

Wybierz kraj, w którym chcesz odebrać

Pick up at

At

Do
Do
Loading...

Select a city where to take you

We will take you to

At

Make sure you have filled in all the fields

Wycieczka do:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

The person using the wheelchair must sit in the taxi. The foldable wheelchair will be put in the trunk.

Return:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

The person using the wheelchair must sit in the taxi. The foldable wheelchair will be put in the trunk.
Make sure you have filled in all the fields

Dane pasażera

Rezerwacje online akceptowane 24/24h

Biuro obsługa klienta codziennie od 9-18 (Warszawa): Tel. (0039) 345 52 85 023

ODBIERZEMY CIĘ NA LOTNISKO

RABAT DLA TRANSPORTU OBIE STRONY

W różnych miastach oferujemy zniżkę na transfer powrotny. Wypełnij formularz i skorzystaj ze zniżki!

BEZPŁATNE POTWIERDZENIE PRZEZ SMS

Wszystkie nasze środki transportu są obsługiwane przez autoryzowanych kierowców, których imię i nazwisko jest nam znane

Taksówka Berlin

Transfery z i na lotniska Berlin

Taksówka BerlinTaksówka Berlin to usługa polegająca na organizowaniu zamówionego transportu z i na berlińskie lotniska. Wyszukiwanie środków transportu miejskiego i wybieranie z ich rozkładów jazdy połączeń odpowiadających potrzebom Klienta nie zawsze jest łatwe, a ponadto często bywa uciążliwe i stresujące.

Usługa zapewniająca przejazd taksówką to rozwiązanie idealne dla wielu podróżnych, w tym dla osób uważających na swój portfel, a także dla miłośników komfortu i skuteczności. Niezależnie od wszystkiego, z pewnością nikt nie chciałby w dniu wyjazdu tracić cennego czasu na podróżowanie po stolicy Niemiec, czy wręcz ryzykować, że nie zdąży na lot powrotny do swojego kraju.

Dzięki usłudze zapewniającej odebranie taksówką z lotniska, będą Państwo mogli skorzystać z wygody, jaką zapewnia wynajęcie własnego kierowcy, który będzie Państwa oczekiwał przy wyjściu z sali przylotów, a następnie zawiezie Państwa, z poszanowaniem Państwa prywatności i profesjonalnie, pod każdy wskazany przez Państwa adres lub do berlińskiego hotelu, o każdej porze dnia i nocy.

Taksówka Berlin oferuje prywatne przewozy samochodami marki Mercedes, nowymi i posiadającymi wszelkie niezbędne uprawnienia, licencjonowanych kierowców, jeżeli zamówią Państwo usługę z dużym wyprzedzeniem, a także obsługę klienta w języku obcym od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, bezpośredni dowóz na lotnisko z Państwa miejsca pobytu i/lub odwrotnie, dyspozycyjność przez 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku i korzystne taryfy

Zarezerwuj natychmiast Transfer, wypełniając formularz na tej stronie.

Berlin TaksówkaZamówienie można złożyć poprzez formularz widoczny na tej stronie. Prosimy Państwa o wypełnienie wszystkich jego pozycji, aby móc przekazać kierowcy, między innymi, numer lotu z podaniem godziny przylotu samolotu na lotnisko oraz miejsce docelowe w Berlinie. Jest to ułatwieniem dla Klienta, pozwalającym mu oszczędzić sobie kłopotów po odebraniu go z lotniska (lub z hotelu), a także dla kierowcy, ponieważ dzięki temu będzie mógł zaplanować zarówno wcześniejsze, jak i następne kursy.

W celu dokonania rezerwacji standardowo wymagane jest zapłacenie zaliczki w formie płatności kartą kredytową dowolnego banku. Po dokonaniu płatności, otrzymają Państwo potwierdzenie wraz z numerem telefonu przydzielonego Państwu kierowcy. Nie pobiera się dodatkowej opłaty w przypadku opóźnienia przylotu, ponieważ lot jest monitorowany.

Niezależnie jednak od tego, przed wejściem na pokład samolotu, Klient zobowiązany jest zawiadomić swojego kierowcę o ewentualnych występujących problemach, zarówno w celu ułatwienia pracy różnych operatorów, jak i dla zapewnienia samemu sobie optymalnej usługi przewozu taksówką.

Autor
Copyright © 2013-2021. Taxileader.net jest częścią Tourleader.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.