Taksówka Berlin - Zablokuj cenę

Usługa Taksówka na Lotnisko w Berlinie polega na udostępnieniu Kierowcy, który będzie oczekiwał przy wyjściu z sali przylotów. Zablokuj cenę: Zarezerwuj Teraz.

Uzyskaj wycenę: jest BEZPŁATNA
Per person
per 2 people
Per person
per 4 people
Per person
per 6 people
Więcej
Loading...
Taxileader booking system
Od
Od
Loading...

Wybierz kraj, w którym chcesz odebrać

Pick up at

At

Do
Do
Loading...

Select a city where to take you

We will take you to

At

Trip to:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

Attention:It is necessary that the person using a wheelchair can sit in the taxi.The foldable wheelchair will be put in the luggage compartment.

Return:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

Attention:It is necessary that the person using a wheelchair can sit in the taxi.The foldable wheelchair will be put in the luggage compartment.

Passenger information

Rezerwacje online akceptowane 24/24h

Biuro Obsługi Klienta Pon-Pt 9-18 Tel. 00 39 0933 19 37 530

ZABLOKUJ CENĘ

W przeciwieństwie do lokalnych środków transportowych: rezerwując teraz, znasz cenę z wyprzedzeniem, bez niespodzianek po przyjeździe.

KIEROWCY DOŚWIADCZENI

Wszystkie nasze środki transportu są obsługiwane przez autoryzowanych kierowców, których imię i nazwisko jest nam znane

ZAREZERWUJ TERAZ I ZAPISZ

Professional services at affordable prices

DIFFERENT TYPES OF VEHICLES ARE AVAILABLE

Taxi, Minibus and Buses always available 24 hours per day 365 days

NIE PŁACZ WSZYSTKO W ADVANCE

Zaletą jest konieczność dokonania niewielkiej przedpłaty, natomiast reszta zostanie przekazana kierowcy

Taksówka Berlin

Transfery z i na lotniska Berlin

Taksówka BerlinTaksówka Berlin to usługa polegająca na organizowaniu zamówionego transportu z i na berlińskie lotniska. Wyszukiwanie środków transportu miejskiego i wybieranie z ich rozkładów jazdy połączeń odpowiadających potrzebom Klienta nie zawsze jest łatwe, a ponadto często bywa uciążliwe i stresujące.

Usługa zapewniająca przejazd taksówką to rozwiązanie idealne dla wielu podróżnych, w tym dla osób uważających na swój portfel, a także dla miłośników komfortu i skuteczności. Niezależnie od wszystkiego, z pewnością nikt nie chciałby w dniu wyjazdu tracić cennego czasu na podróżowanie po stolicy Niemiec, czy wręcz ryzykować, że nie zdąży na lot powrotny do swojego kraju.

Dzięki usłudze zapewniającej odebranie taksówką z lotniska, będą Państwo mogli skorzystać z wygody, jaką zapewnia wynajęcie własnego kierowcy, który będzie Państwa oczekiwał przy wyjściu z sali przylotów, a następnie zawiezie Państwa, z poszanowaniem Państwa prywatności i profesjonalnie, pod każdy wskazany przez Państwa adres lub do berlińskiego hotelu, o każdej porze dnia i nocy.

Taksówka Berlin oferuje prywatne przewozy samochodami marki Mercedes, nowymi i posiadającymi wszelkie niezbędne uprawnienia, licencjonowanych kierowców, jeżeli zamówią Państwo usługę z dużym wyprzedzeniem, a także obsługę klienta w języku obcym od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, bezpośredni dowóz na lotnisko z Państwa miejsca pobytu i/lub odwrotnie, dyspozycyjność przez 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku i korzystne taryfy

Zarezerwuj natychmiast Transfer, wypełniając formularz na tej stronie.

Berlin TaksówkaZamówienie można złożyć poprzez formularz widoczny na tej stronie. Prosimy Państwa o wypełnienie wszystkich jego pozycji, aby móc przekazać kierowcy, między innymi, numer lotu z podaniem godziny przylotu samolotu na lotnisko oraz miejsce docelowe w Berlinie. Jest to ułatwieniem dla Klienta, pozwalającym mu oszczędzić sobie kłopotów po odebraniu go z lotniska (lub z hotelu), a także dla kierowcy, ponieważ dzięki temu będzie mógł zaplanować zarówno wcześniejsze, jak i następne kursy.

W celu dokonania rezerwacji standardowo wymagane jest zapłacenie zaliczki w formie płatności kartą kredytową dowolnego banku. Po dokonaniu płatności, otrzymają Państwo potwierdzenie wraz z numerem telefonu przydzielonego Państwu kierowcy. Nie pobiera się dodatkowej opłaty w przypadku opóźnienia przylotu, ponieważ lot jest monitorowany.

Niezależnie jednak od tego, przed wejściem na pokład samolotu, Klient zobowiązany jest zawiadomić swojego kierowcę o ewentualnych występujących problemach, zarówno w celu ułatwienia pracy różnych operatorów, jak i dla zapewnienia samemu sobie optymalnej usługi przewozu taksówką.

Autor
Copyright © 2013-2019 Taxileader.net™. All rights reserved.