Taksówka Schiphol

Transfery Taksówką i Busem na Lotnisko i z Lotniska Schiphol. Bezpośrednia usługa Lotnisko - miejsce zakwaterowania i vice versa. Zablokuj cenę: Zarezerwuj Teraz.

Uzyskaj wycenę: jest BEZPŁATNA
Per person
per 4 people
Per person
per 8 people
Więcej
Loading...
Taxileader booking system
Od
Od
Loading...

Wybierz kraj, w którym chcesz odebrać

Pick up at

At

Do
Do
Loading...

Select a city where to take you

We will take you to

At

Trip to:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

Attention:It is necessary that the person using a wheelchair can sit in the taxi.The foldable wheelchair will be put in the luggage compartment.

Return:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

Attention:It is necessary that the person using a wheelchair can sit in the taxi.The foldable wheelchair will be put in the luggage compartment.

Passenger information

Rezerwacje online akceptowane 24/24h

Biuro Obsługi Klienta Pon-Pt 9-18 Tel. 00 39 0933 19 37 530

RABAT DLA TRANSPORTU OBIE STRONY

W różnych miastach oferujemy zniżkę na transfer powrotny. Wypełnij formularz i skorzystaj ze zniżki!

BEZPŁATNE POTWIERDZENIE PRZEZ SMS

Wszystkie nasze środki transportu są obsługiwane przez autoryzowanych kierowców, których imię i nazwisko jest nam znane

ZAREZERWUJ TERAZ I ZAPISZ

Professional services at affordable prices

DIFFERENT TYPES OF VEHICLES ARE AVAILABLE

Taxi, Minibus and Buses always available 24 hours per day 365 days

NIE PŁACZ WSZYSTKO W ADVANCE

Zaletą jest konieczność dokonania niewielkiej przedpłaty, natomiast reszta zostanie przekazana kierowcy

Taksówka Schiphol

Rezerwacja Taksówek Minivanów i Busów na Schiphol w Amsterdamie

Taksówka SchipholObszar Schiphol jest znany nie tylko jako siedziba wielu dużych firm o światowym zasięgu, ale również jako siedziba lotniska znajdującego się w odległości około 18 kilometrów, na południowy-zachód w stosunku do centrum Stolicy Holandii: Amsterdamu.

Transfer prywatną Taksówką z lotniska do centrum Amsterdamu, w normalnych warunkach drogowych, zajmuje około 25 minut. Jednym z głównych powodów, dla których turyści wybierają prywatne usługi transportowe jest "niezdolność do komunikowania się w języku niderlandzkim" i, chociaż może się to wydać banalne - trudności związane z odczytem i wymową nazw ulic, jak na przykład tej: Oudezijds Achterburgwal, która znajduje się w centralnej części Stolicy Holandii.

Średni koszt transportu prywatnego Taksówką mogącą pomieścić do 4 pasażerów, z lotniska Schiphol do Amsterdamu, wynosi około 50 Euro, w zależności od odległości między lotniskiem i miejscem przeznaczenia. Cena zawiera usługę "meet and greet", polegającą na przywitaniu klientów na terenie Lotniska przez kierowcę. Koszt transferu w kierunku przeciwnym, tj. z Amsterdamu na Lotnisko Schiphol jest zwykle niższy, ponieważ jest on pomniejszony o koszt usługi powitania, który wynosi około 3-5 euro.

Zarezerwuj natychmiast Transfer wypełniając formularz na tej stronie

Taksówka Schiphol Amsterdam

Schiphol oferuje różnorodne połączenia z miastem, wszystkie bardzo wydajne. W celu powrotu do miejsca zamieszkania, mieszkańcy zazwyczaj wybierają autobus lub pociąg, natomiast, z różnych powodów, o których mowa powyżej, turyści preferują transfer prywatnym samochodem z Lotniska do miejsca zakwaterowania.

Niestety, trzeba pamiętać, że również w mieście, w którym prawie wszyscy mieszkańcy przestrzegają przepisów i odpowiednich rozporządzeń, mogą wystąpić nadużycia. Możliwe jest spotkanie osób nieposiadających ważnej licencji, oferujących usługi taksówkarskie za cenę niewiele niższą od ceny w rozporządzeniu. Akceptacja tych usług może nas narazić na różnego rodzaju zagrożenia, ponieważ powierzamy nasze zdrowie i życie, czasem również nieświadomie, osobie całkowicie nieznanej w przedsiębiorstwie odpowiedzialnym za usługi transportowe w Amsterdamie.Gvb.

Autor
Copyright © 2013-2019 Taxileader.net™. All rights reserved.