Kurs CDG- Disneyland

Kurs Taksówką, Miniwanem, lub Busem z Lotniska Charles de Gaulle do Parku Disneyland. Zablokuj cenę kursu: Zarezerwuj już teraz.

Uzyskaj wycenę: jest BEZPŁATNA
Na osobę
per 3 people
Na osobę
per 4 people
Na osobę
per 5 people
Więcej
Loading...
Taxileader booking system
Make sure you have filled in all the fields
Od
Od
Loading...

Wybierz kraj, w którym chcesz odebrać

Pick up at

At

Do
Do
Loading...

Select a city where to take you

We will take you to

At

Make sure you have filled in all the fields

Wycieczka do:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

The person using the wheelchair must sit in the taxi. The foldable wheelchair will be put in the trunk.

Return:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

The person using the wheelchair must sit in the taxi. The foldable wheelchair will be put in the trunk.
Make sure you have filled in all the fields

Dane pasażera

Rezerwacje online akceptowane 24/24h

Biuro obsługa klienta codziennie od 9-18 (Warszawa):
Zadzwoń do nas przez Whatsapp

ODBIERZEMY CIĘ NA LOTNISKO

RABAT DLA TRANSPORTU OBIE STRONY

W różnych miastach oferujemy zniżkę na transfer powrotny. Wypełnij formularz i skorzystaj ze zniżki!

BEZPŁATNE POTWIERDZENIE PRZEZ SMS

Wszystkie nasze środki transportu są obsługiwane przez autoryzowanych kierowców, których imię i nazwisko jest nam znane

Taksówka z Charles de Gaulle do Disneylandu Paryskiego

Kursy z Charles De Gaulle do Disneylandu (Eurodisney)

Taksówka Charles de Gaulle DisneylandPark rozrywki Eurodisney znajduje się około 30 km na wschód od stolicy śródalpejskiej w uroczej miejscowości o nazwie “Magny le Hongre”, w rejonie Marne la Vallè. Odwiedzany jest przez miliony wycieczkowiczów francózkich i międzynarodowych. Jest to największy Park rozrywki w Europie, prawdziwa atrakcja turystyczna, dla dorosłych i dzieci. Jego bajkowe zamki, historyczne i filmowe plenery przyciągają uwagę, możemy podziwiać tam " Zamek śpiącej królewny", "Indianę Jonsa", "amerykański saloon westernowy" i "Piratów z Karaibów" oraz wiele innych ciekawostek.

Jeżeli i ty pragniesz odwiedzić fantastyczne i wspaniałe miejsca Parku Rozrywki Disneyland Paryż, zrób to w sposób szybki, wygobny i tani. Dla osób przybywających na Lotnisko Charles de Gaulle Roissy, (noszącego nazwę na cześć generała Charles De Gaulle i nazwy miajscowaści w której się znajduje : Roissy), to wszystko jest możliwe. Lotnisko to jest największe i najbardziej uczęszczane w całym kraju, w związku z czym oferuje szeroką gamę środków transportu oddanych do dyspozycji pasażerów.Istnieje ryzyko, straty czasu na poszukiwaniu odpowiedniego środka transportu odpowiadającego naszym wymaganiom, jak również cena może okazać się nie zachącająca.

Taxileader.net poprzez Formularz rezerwacji od razu pozwoli wam wybrać najkożystniejsze warunki podróży do Parku Rozrywki EuroDisney. Możesz wybrać wygodnie datę podrózy i powrotu z Lotniska, wybrać pojazd z dowolną ilością miejsc.Hotele każdego rodzaju i usytułowane w dowolnych miejscach są do waszej dyspozycji , możecie obliczyć błyskawicznie koszty za kursy i od osoby co pozwoli wam dotrzeć bezpośrednio i bez przesiadek do celu waszej upragnionej podróży.

Zamów już teraz Kurs wypełniając formulaż na tej stronie

Taksówka z Lotniska Charles de Gaulle do EurodisneySerwis Taksówkowy proponowany państwu oferuje kierowcę licencjonowanego i wykwalifikowanego, który będzie oczekiwał na państwa osobiście przy wyjściu z pasażu Lotniska z tabliczką o waszym nazwisku dobrze uwidocznioną. Ponadto w przypadku opóźnienia waszego rejsu, kierowca będzie oczekiwał tylko i wyłącznie was i to bez rzadnych dodatkowych kosztów.Odległość od Lotniska Charles de Gaulle do Disneyland Paryż, to około 40 km, czas przejazdu samochodem w normalnych warunkach zabiera około 40 minut. Przejerzdzamy przez vie Francilienne, Villeparisis przez miasteczko Lagny-sur-Marne dojerzdzamy do miejscowości Chessy, co gości cuda i wspaniałości Walta Disneya. I to wszystko bez rzadnych oczekiwań i obaw o walizki i o konieczność poszukiwania środka transportu w ostatniej chwili. Oczywiście serwis zapewnia osobiste korzystanie z pojazdu bez konieczkości dzielenia czy współdzielenia go z innymi turystami.

Podkreślamy. Cena ustalona uprzednio z firmą Taxileader.net nie ulega rzadnym znianom, ani jakim kolwiek podwyżkom, nawet w tach przypadkach jak przedłużanie trasy, czasu czy opużnienia , wystarczy poinformować uprzednio kierowcę za pośrednictwem zwykłego smsa.

Zamawiamy i wyruszamy. Nie czekamy!

Akceptujemy płatnościkartami kredytowymiNależy zablokować cenę rezerwacji uwidocznioną na stronie płacąc kartą kredytową.gotówkakierowcy

Autor
Copyright © 2013-2021. Taxileader.net jest częścią Tourleader.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.