Kursy Orly Disneyland

Taksówka Minibus i Bus do państwa prywatnej dyspozycji, kursy z Lotniska Orly Paryż do Disneylandu (Eurodisney). Zamów już teraz a zaoszczędzisz.

Uzyskaj wycenę: jest BEZPŁATNA
Per person
per 3 people
Per person
per 4 people
Per person
per 5 people
Więcej
Loading...
Taxileader booking system
Od
Od
Loading...

Wybierz kraj, w którym chcesz odebrać

Pick up at

At

Do
Do
Loading...

Select a city where to take you

We will take you to

At

Trip to:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

It is necessary that the person using the wheelchair can sit in the taxi.The foldable wheelchair will be put in the trunk.

Return:

Fill in the fields and select a car

We will pick you up

This amount of time is required to travel for the entire route, without problems, in case of traffic.

It is necessary that the person using the wheelchair can sit in the taxi.The foldable wheelchair will be put in the trunk.

Passenger information

Rezerwacje online akceptowane 24/24h

Biuro Obsługi Klienta Pon-Pt 9-18 Tel. (0039) 347 52 85 023

ODBIERZEMY CIĘ NA LOTNISKO

RABAT DLA TRANSPORTU OBIE STRONY

W różnych miastach oferujemy zniżkę na transfer powrotny. Wypełnij formularz i skorzystaj ze zniżki!

BEZPŁATNE POTWIERDZENIE PRZEZ SMS

Wszystkie nasze środki transportu są obsługiwane przez autoryzowanych kierowców, których imię i nazwisko jest nam znane

Taksówka Orly Disneyland (Eurodisney)

Kursy Taksówką Minivanem i Busem z Orly do Disneylandu

Taksówka Orly Disneyland

Paryż jest od zawsze miastem miłości, jest znany przede wszystkim z Wierzy Eiffel, z Champs-Elysèes, z fascynującego nocnego życia zaginionego w antycznych zakamarkach i atmosferach belle epoque.Dzięń przegląda się w jej majestatycznych fontannach i we wspaniałościach przechowywanych w muzeum najsłynniejszym i najpiękniejszym na całym świecie: w Louvrze.

W 1992 roku Paryż został stolicą rozrywki, goszcząc bajeczne wspaniałości Parku Rozrywki Disneyland Paryż. 12 milionów turystów odwiedzających corocznie Francję tylko po to aby odwiedzić Disneyland, czyni z niej miejsce najczęściej odwiedzane w całej Europie.Nawet słynny Tour de France (wyścigi cyklistyczne najważniejsze na świecie), jego 20- sta część odbyła się tam w 1997 roku. Tak więc dzisiaj jest obowiązkiem dla turysty zwiedzającego zabytki Paryża odwiedzenie również Eurodisneylandu. Wizyta ta może trwać nawet kilka dni, gdyż Park Rozrywki posiada nie tylko atrakcje turystyczne dla dorosłych i dzieci, jak również hotele otoczone bajecznym krajobrazem i restauracje dostępne każdej kieszeni. Ma się wrażenie życia w bajkowym filmie i powrót do codzienności może okazać się kłopotliwy.....

Niema powodu aby się stresować korkami ulicznymi w zatłoczonym mieście jeszcze przed wyjazdem. Zamówcie wszystko wcześniej, wydając mało, mając wygodność zostania odebranych z lotniska już w pasażu, bez konieczności ciągłego zwracania uwagi na kaprysy waszych małych podopiecznych i na udanie się na poszukiwanie wolnej taksówki w ostatniej chwili i ciągnąc za wami walizki. Uniknięcie stresu już dziś jest możliwe.

Zamów już teraz Kurs wypełniając formulaż na tej stronie

Taksówka Orly Eurodisney

This is also possible for those landing in Paris’s second airport, Orly. Originally built and used for military purposes towards the end of the Second World War,during the post war period it became managed by the Paris Airport Society (ADP) converting it into the second airport used by the citizens for its size and continuous flow of tourists. Situated less than 20 kilometers from the capital in the Ile-de- France region which serves well the demands made by those who arrive in France from all places, being easily connected to the most visited routes and places in Paris and its surroundings.Taxileader.net puts at your disposal a unique taxi service.

Podliczając całość oraz według liczby pasażerów nasz sewis jest kożystniejszy od jakiegokolwiek innego dostępnego transportu publicznego. Płacąc tylko mały zadatek przy dokonywaniu rezerwacji reszta kwoty może zostać wypłacona bezpośrednio gotówką kierowcy już na miejscu.Wasz kierowca będzie już poinformowany o szczegółach dotyczących waszego kursu, o ilości osób oraz o ilości walizek, tak więc jeśli nawet nie znacie języka francuskiego nie stanowiło to będzie dla was żadnego problemu.W przypadku opóźnienia lotu, wasz kierowca będzie oczekiwał na was bez dodatkowych kosztów, gdyż jest on dostępny tylko do waszej dyspozycji. Z lotniska odległego 50 km, czas przejazdu zajmuje około 40 minut i przeniesie was błyskawicznie w zapierające dech plenery nad Sekwaną,poprzez parki Champigny-sur-Marne i docieramy drogą szybkiego ruchu Autoroute de l' est.

Podróż bezpośrednia, bez konieczności poszukiwania taksówki, busa lub wana, na dodatek bez pewności czy jest uprawniomy do przewozu osów.

Akceptujemy płatnościkartami kredytowyminależy zablokować cenę a resztęgotówkądać kierowcy

Autor
Copyright © 2013-2019 Taxileader.net™. All rights reserved.